בוקר של בריאות בנושא אוסטיאופורוזיס ובריאות העצם במרכז הרפואי וולפסון

במרכז הרפואי וולפסון מתגייסים למאבק במחלת האוסטיאופורוזיס, לא רק בטיפול הרפואי אלא גם במניעה. בוולפסון שיתפו פעולה עם עמותת עיל"א, העמותה הישראלית לאוסטיאופורוזיס, כדי להעמיק את מודעות הציבור לסכנות המחלה. ביום שישי ה- 22.11.19 קיימנו "בוקר בריאות לקהילה" לציבור הרחב, ללא תשלום, בוקר של הרצאות עם מיטב המומחים של וולפסון בנושא האוסטיאופורוזיס.

 

פרופ' מרינה שרגורודסקי, אנדוקרינולוגית בכירה ויו"ר הוועדה המוסדית לקידום הבריאות, אומרת: "…ההחלטה להירתם לפעילות נרחבת נובעת מתוך ההכרה כי מניעת המחלה תחסוך סבל גדול מעשרות אלפי אנשים ועומס כבד על השירותים הרפואיים…"

את בוקר הבריאות הנחתה פרופ' מרינה שרגורודסקי, והשתתפו: פרופ' לקשטיין דרור, מומחה בכירורגיה אורתופדית; על הטיפול בשברי צוואר ירך. גב' אלון כהן נגה אחות מקדמת בריאות, יועצת לפעילות גופנית ומאמנת כושר; על שיקום והתעמלות מחזקת עצם. גב' טורקל לירון, דיאטנית קלינית; על תזונה לשמירה על בריאות העצם. גב' איס חגית, פיזיותרפיסטית, מנהלת השירות לפיזיותרפיה; איך להימנע מנפילות. בסוף המפגש התקיים פאנל המומחים שענה לשאלות הקהל.

 

 

היה מרתק

 

אנחנו בעמותת עילא מודים למרכז הרפואי וולפסון על אירוח הכנס החשוב ולגב' יוליה ירושלימסקי, מרכזת קידום בריאות מוסדית, שהפיקה וארגנה את הכנס.

על מנת לצפות בהרצאות לחצו כאן

מזמינים אתכם לעקוב אחרי הפרסומים הבאים לגבי כנסים דומים אותם אנו מקיימים בשיתוף פעולה עם המרכזים הרפואיים.